Green Hell - психологічний симулятор виживання в джунглях Амазонки

Green Hell

Green Hell - це психологічний симулятор виживання від першої особи, в якому гравця засилають в глиб тропічного лісу Амазонки, одного, без екіпірування і з амнезією. Єдине, що у нього є - це радіо, з якого доноситься голос, який головному героєві здається знайомим. "Виживання і втеча" - девіз гри, хоча не все так просто.

Читайте також: Наступна гра від розробників Outlast буде виключенням із серії

Розробники із студії Creepy Jar, яка була заснована колишніми співробітниками студії Dying Light Techland, рекламують реалізм в грі. "Крім виживання в грі доведеться боротися з паразитами, травмами та інфекціями - аспект, якому присвячено мало часу в сучасних виживалках" - повідомляють розробники. Важлива в грі і психологічна складова, адже ізоляція від суспільства сильно позначається на головному героєві. Він починає чути голоси і сторонні шуми.

Читайте також: GSC Game World анонсувала STALKER 2

Сюжет гри побудований на спілкуванні з людиною по той бік радіо, яка, походу гри, буде розкривати хто наш головний герой і як він потрапив на острів. Однак "те, що ви виявите впродовж подорожі, може бути гірше ніж всі небезпеки джунглів Амазонки" - попереджають розробники.

Розробники опублікували 20-хвилинний геймплейний ролик, де показується виживання в грі. Відверто кажучи, це заворожує. Те як розробники продумали систему крафта і виживання - обіцяє грі світле майбутнє. Очікується, що Green Hell вийде влітку цього року на платформу Windows.

Джерело: pcgamer.com

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name